Byty Žižkov - Praha 3

Okouzlily Vás krásy hlavního města natolik, že jste se zde rozhodli najít nové bydlení? Jste rádi v okolí svého bydliště obklopeni zelení? Máte-li malé děti a chcete si být jisti, že budou mít kolem svého domova dostatek prostoru pro hraní na čerstvém vzduchu, zaměřte svou pozornost na byty Žižkov. Jedná se o nový projekt, nesoucí název NA VACKOVĚ. Právě takto je pojmenována nová bytová oblast obklopená přírodou a zároveň stále téměř v samém srdci Prahy. Byty Žižkov v části Praha 3 budou kolaudovány ve druhém čtvrtletí roku 2016. Dovolte nám nyní přiblížit několik informací o této vznikající bytové lokalitě.

Jedná se o rezidenční projekt, jehož název se shoduje s názvem této lokality. Byty na Žižkově v Praze 3 představují spojení moderní architektury, polohy v centru města a přijatelné ceny, nikdy však na úkor kvality! Oblast Žižkova má již nyní sklony stát se dalším z moderních center Prahy, proto bydlení NA VACKOVĚ může dokonale vyhovovat nejen Vám, ale také dalším generacím. Zvlášť pokud vyhledáváte vše potřebné na blízkou vzdálenost, stejně jako skvělé dopravní spojení. Pokud se budete chtít dostat do centra města, cesta bude trvat přibližně 10 minut. Pro cestu na letiště Praha-Ruzyně bohatě postačí třicetiminutová časová rezerva. Jste-li příznivci nočního života, i zde je bohatý výběr nočních spojů po celou noc.

Můžete mít však s byty na Žižkově jiné plány. Pokud je pro Vás tato lokalita zajímavá a relevantní z hlediska investování, i o tom bychom Vám rádi poskytli několik informací, ještě před Vaším případným rozhodnutím. Největší roli zde hraje právě lokalita jako taková, pokud pomineme čistě ekonomické parametry. Bytová oblast Na Vackově má vysoký rozvojový potenciál, díky svým mnoha pozitivům. Kromě již zmíněné lokality také díky přímé dostupnosti k dopravním tepnám směřující do celé ČR, ale i Evropy. Po architektonické stránce je projekt navržen s ohledem na nejvyšší standarty, garantující vysokou kvalitu bydlení. Většina bytů je vybavena balkony, zahrádkami či terasami. Byty jsou navrženy také s ohledem na dostatečné osvětlení denním světlem.

Po kulturní stránce jsou byty na Žižkově v části Praha 3 opět nemarnivou volbou. V blízkosti bytového komplexu se nachází Žižkovský televizní vysílač, jedna z největších dominant Prahy. Sportovci si zde jistě přijdou na své, jelikož v blízké dostupnosti se nachází několik parků s cyklostezkami, vhodné také pro in-line či výkonnostní běhání a další sporty. Zařiďte si již nyní bydlení na Žižkově, které bude přinášet radost ze života nejen Vám, ale také dalším generacím. Nechte se unášet duchem velkoměsta právě u nás, NA VACKOVĚ.  

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.