O Projektu

Žít. 
Zapustit kořeny a najít si nový domov v lokalitě, která se může stát sídelním místem pro několik rodinných generací.
Bydlet. 
Najít místo, které nabízí dobrou kombinaci soukromí, klidu, ale zároveň také pevné pouto s žijícím velkoměstem.   
Investovat. 
Mít jistotu, že kupuji byt, jehož hodnota v následujících letech vzroste. V lokalitě, která má obrovský potenciál.

 

O PROJEKTU

Rezidenční projekt BYTY NA VACKOVĚ vzniká ve stejnojmenné klidné lokalitě horního Žižkova. Pět objektů podél ulice Olgy Havlové nabízí celkem 331 bytů s dispozicemi 1+kk – 4+kk. Navazují tak na úspěšný projekt Alfarezidence, který v lokalitě vznikal v letech 2006 – 2011. BYTY NA VACKOVĚ jsou především pro ty, kteří hledají bydlení se skvěle vyváženou cenou a kvalitou. Navíc na místě, které směřuje k tomu, aby se v budoucnosti stalo jedním z moderních center Prahy. Dokončení prvních tří objektů (A, B, C) s celkem 202 byty je naplánováno na závěr roku 2016, předání bytů nejpozději do konce února 2017. Stavba zbývajících dvou objektů (D, E) bude zahájena v polovině roku 2016.

O DISPOZICÍCH BYTŮ

Dispozice jednotlivých bytů je volená tak, aby byla maximálně efektivně využita jejich plocha. Kromě 127 malých studií s dispozicí 1+kk, 53 malometrážních bytů 2+kk nabízí 137 bytů o dispozici 3+kk a 14 velkoplošných bytů 4+kk. Prostor bytů je řešen tak, aby byla maximálně zajištěna vzdušnost a přísun přirozeného denního světla - a to prostřednictvím předzahrádek, lodžií, balkonů a střešních teras.

JEDNOTLIVÉ ETAPY

BUDOVY A, B, C

ve stavbě, dokončeno 2016

  • 85 - 1+kk

  • 26 - 2+kk

  • 81 - 3+kk

  • 10 - 4+kk

 

BUDOVY D, E

v přípravě, dokončeno 2017

  • 42 - 1+kk

  • 27 - 2+kk

  • 56 - 3+kk

  • 4 - 4+kk

O ARCHITEKTUŘE

Architektonicky čisté řešení vzešlo z pera studia MS Architekti. Pojetí citlivě pracuje s maximálně pětipodlažními budovami, které navíc nevytváří jednolitou uliční hmotu, ale ustupují od uliční linie v charakteristické členitosti a asymetrii. Díky tomu vznikají nejen metropolitní byty s balkony a lodžiemi, ale také prostorná zákoutí, umístěná mezi jednotlivými objekty, kde své místo naleznou přízemní byty se zahrádkami. Tento koncept nabízí dostatek soukromí a zároveň patřičnou prostornost každému bytu.

Přečtěte si více k sekcím

 

Kam dál?

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.