Prodej bytů Praha 3

Sledujete již delší dobu prodej bytů v Praze? Jste příznivci velkých měst, ale zároveň máte rádi kolem sebe čerstvý vzduch, zeleň a klid? Našli jsme pro Vás ideální spojení obojího, dovolte nám proto představit nový rezidenční projekt s názvem NA VACKOVĚ, jehož kolaudace je plánována na druhé čtvrtletí roku 2016. Rádi bychom Vám nyní nastínili několik informací o nově vznikajících bytech na Žižkově v Praze 3, které jsou již nyní připraveny k prodeji. Jedná se o projekt pod vedením architektů společnosti MS Architekti. Byty jsou navrženy s důrazem na přístup dostatečného množství denního světla do bytů. Dále součástí většiny z nich jsou také balkóny, terasy či minizahrádky, kde si budete moci užít klid se svými blízkými. Možnost pobývat na čerstvém vzduchu a hrát si je velkým pozitivem zejména pro malé děti.

Prodej bytů v části Praha 3 v lokalitě VACKOVA je již zahájen. Dispozice bytů jsou uspořádány s ohledem na maximálně efektivní využití veškeré plochy, dále přísun denního světla a čerstvého vzduchu. Dalším pozitivem těchto bytů v oblasti Žižkova je bezpochyby jejich poloha vzhledem k tomu, že se nachází téměř v srdci Prahy. S výborným dopravním spojením můžete počítat celý den, ale i pokud jste milovníci nočního života, nočních spojení je zde také široký výběr. Vzdálenost od letiště Václava Havla je zhruba třicet minut cesty. V blízkosti se nachází také dálnice vedoucí do celé ČR a také Evropy. Pro všechna tato pozitiva má v sobě tato lokalita obrovský potenciál.

Jste-li zapálení sportovci, i v tomto ohledu si zde jistě přijdete na své. V okolí se nachází několik cyklostezek a upravených parků vhodných pro běh, in-line a další sporty. Dominantou Prahy 3 je bezpochyby Žižkovský televizní vysílač, který patří mezi jeden z nejnavštěvovanějších úkazů hlavního města. Váš zájem o prodeje bytů v části Praha 3 však může mít ještě jiné cíle, kupříkladu z hlediska investic. Díky vyjmenovaným pozitivům a dalším ekonomickým parametrům v sobě tato oblast skýtá velký potenciál. Pokud se rozhodnete zainvestovat s námi, máte téměř stoprocentní jistotu, že se Vám byt v budoucnu zhodnotí. O dalších podrobnostech se můžete dočíst v sekci „projekt“, kategorie „investujte na Vackově“.

Zaujala Vás naše nabídka z hlediska prodeje bytů pro vlastní bydlení, či jako investiční potenciál? Přemýšlíte, jak nyní novou lokalitu poznáte? Přijeďte k nám, prohlédněte si rezidence a prozkoumat můžete při této příležitosti také žižkovské okolí, kupříkladu stihnout film v místním kině Aero, nebo procházku po parku Židovské pece, taktéž v úzké blízkosti. Všechny ostatní informace dostupné zde na webu. Pokud se Vám naše nabídka zalíbila, těšíme se na Vás na Vackově!

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.