Rodinné bydlení Praha 3 - Žižkov

Jste-li rodina, která má ráda přírodu, ale zároveň zaměstnání městského typu a hledáte bydlení, které by v sobě skrývalo kombinaci obojího, zaměřte nyní svou pozornost na rodinné bydlení v Praze 3. Jedná se o komplex bytových domů s názvem Na Vackově. Tento bytový komplex se nachází téměř v centru Prahy, takže pokud Vás zajímá rodinné bydlení na Žižkově v Praze 3, čtěte dále.

Lokalita Vackova je klidnou rezidenční čtvrtí, která ve Vás dokáže vyvolat dojem místa, kde budete chtít zapustit své kořeny a kde budou možná vyrůstat třeba i děti vašich dětí. Toto místo si již zamilovalo hodně lidí před Vámi, a proto se rozhodli, že si z něj vytvoří vlastní útulný domov. Rodinné bydlení v Praze se na první pohled může zdát velmi náročné díky hluku a jiným faktorům. Ovšem Na Vackově najdete oázu klidu uprostřed nejrušnějšího města naší země. Uvnitř komplexu se nachází dvory plné zeleně, tudíž pro odpočinek po náročném pracovním dni jsou ideální. Zvláště pak, pokud sháníte rodinné bydlení s blízkou dostupností přírody a máte malé děti, které potřebují přístup čerstvého vzduchu stále na blízku. Rodinné bydlení zde, v Praze 3, má však spoustu dalších výhod. Například do centra města trvá cesta pouhých 10 minut. Na letiště Vám to bude trvat necelou půlhodinu! Navíc, pokud jste příznivci nočního života, i v tom jsme Vám Na Vackově nakloněni. Dopravní spojení je plynulé po celou noc.

Proč dále zvolit rodinné bydlení na Žižkově? Tyto domy jsou konstruovány tak, aby každé rodině poskytovaly dostatek soukromí a volnosti. V okolí najdete také spoustu možností kulturního i sportovního vyžití. Kupříkladu v blízkosti tohoto rodinného bydlení na Žižkově se nachází cyklostezka o délce kolem tří kilometrů. Dále je nedaleko odsud i malebný park s názvem Židovské pece, kde si jistě přijdou na své milovníci chůze či běhání, nebo třeba in-line bruslení. V tomto parku najdete také velkou spoustu hřišť pro malé děti. Věříme, že Vás tato lokalita vhodná pro rodinné bydlení přinejmenším zaujala a o jejích dalších výhodách se již rádi přesvědčíte na vlastní oči.

Všechny uveřejněné vizualizace jsou pouze ilustrativní a mohou se v průběhu času změnit.