Nespočet příběhů

Byty Na Vackově

Právě nyní pro vás v oblíbené lokalitě Na Vackově stavíme dalších 241 nových bytů. Ještě 34 jich nemá své budoucí majitele.

Jedním z nich můžete být i vy…

Nové byty
241
Volné byty
34

Byty Na Vackově

Byty, které čekají na Vás.

Rok kolaudace
2024
Nových bytů
241
Garážových stání
158
Moderní domy
4

Byty Na Vackově

Vzorový byt

Byty jsou již dokončené, ihned k nastěhování. Domluvte si schůzku s makléřem a přijďte se podívat do vzorového bytu.

Byty Na Vackově

V srdci Prahy

V srdci Prahy, jen kousek od rušného centra, v těsné blízkosti parku Židovské pece na Praze 3, pokračuje stavba kompaktního projektu. Pět bytových domů již žije příběhy svých obyvatel a blíží se čas, kdy se k nim přidají další čtyři.

Praha 3 - Žižkov

Lokalita, kterou znáte

Současný Žižkov, to je nepřeberné množství obchodů, kaváren, restaurací i barů. Divadla, kina, galerie a parky… Sportovní centra a tělocvičny, školy i školky, ordinace lékařů… Výborné napojení na městskou dopravu. A také poměrně rozsáhlé plochy, které svým někdejším účelům dosloužily a mění se v rozmanitou a příjemně členitou moderní čtvrť s veškerou vybaveností a komfortem.

Na Vackově

Příběhy, které prožíváte

Dávno již není domovem pražské galérky, jako tomu bývalo v dobách rady Vacátka, stále si však Horní Žižkov s hrdostí udržuje osobitý charakter čtvrti, v níž jsou viditelnými rysy pospolitost a sounáležitost. I proto nikdy zcela nepřijal anonymitu velkoměsta, i proto je místem, kde své příběhy žijí skuteční lidé.

Byty Na Vackově

Standardy, které očekáváte

Byty Na Vackově mohou být místem, kde prožijete celý svůj život. Ale i kdyby to mělo být jen pár let, stavíme pro vás bydlení, které má ambici stát se vaším skutečným domovem. V exteriéru i interiéru plně odpovídá současným nárokům na moderní bydlení a jejími typickými znaky jsou minimalisticky elegantní design, vysoká kvalita a maximální funkčnost.

Nastěhujte se na Vackov!

Vyberte si své nové bydlení ze
34 volných bytů.

Kontaktujte nás

Luboš Novák
Realitní makléř

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4
180 00 Praha 8
+420 800 266 060
reality@metrostavdevelopment.cz

Vratislav Donát
Hypoteční financování

Hypodům
V Celnici 1031/4
110 00 Praha 1
+420 731 158 640
vratislav.donat@hypodum.cz


Pole označená * jsou povinná.