Byty Na Vackově

Financování

Koupi bytu včetně příslušenství lze financovat jak z vlastních zdrojů, tak v kombinaci vlastních zdrojů a hypotečního úvěru. Kupní cena je hrazena dle splátkového kalendáře ve třech základních splátkách odpovídajících jednotlivým milníkům projektu:

  • 20% z ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (vlastní zdroje)
  • 70% z ceny po podání Žádosti o kolaudaci bytového domu (vlastní zdroje / hypotéka)
  • 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy (vlastní zdroje / hypotéka)

Našim kupujícím nabízíme vyřízení hypotéky ve spolupráci se společností HYPODŮM s.r.o. Připravili jsme pro Vás zvýhodněné podmínky, které Vám nastavíme přímo podle Vašich potřeb.

Společnost HYPODŮM, s.r.o. a její spolupracovníci jsou registrováni u ČNB jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele společnosti Broker Trust a.s. dle zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru a jsou certifikováni u všech hlavních hypotečních bank a stavebních spořitelen na českém trhu.

Nepřeberné množství nabízených hypotečních produktů a rozdílný přístupu bankovních ústavů ke klientům, vyžaduje stále větší a větší nároky na orientaci v problematice financování bydlení.

Profesionální hypoteční specialisté HYPODOMU za vás bezplatně vyřídí veškerou administrativu a koordinaci procesů mezi Vámi, bankou a námi, jako prodávajícím. Navíc Vám zajistí nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, odpuštění poplatku za ocenění bytové jednotky vč. aktualizací a úhradu kolků za vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Orientační výši splátek si můžete namodelovat v přiložené hypoteční kalkulačce, pro konkrétní nabídku se ale prosím již obraťte na makléře HYPODOMU vyplněním kontaktních údajů nebo je kontaktujte na emailu či telefonu.

V případě, že si budete chtít zajistit úvěr sami či prostřednictvím vlastního hypotečního poradce, může vám být účtován poplatek za administrativní úkony s tím spojené (jednání s úvěrující bankou, příprava podkladů k projektu, kontrola úvěrové smlouvy, apod.).

Váš nový domov

Proces koupě

Pokud máte o koupi bytu zájem

  • Vyplňte kontaktní formulář, který najdete na stránkách projektu u vybraného bytu z nabídky.
  • Sjednejte si osobní schůzku s naším realitním makléřem, kde získáte další informace k Vámi poptané jednotce i celému projektu, stejně jako k procesu financování.
  • Realitní makléř Vám sdělí termín, do kterého Vám vybraný byt rezervujeme po dobu potřebnou k sepsání a podpisu Rezervační smlouvy (případně rovnou Smlouvy o smlouvě budoucí – SOSB).

Po podpisu SOSB

  • Budete moci s klientským centrem vybírat vybavení a řešit příp. Klientské změny.
  • Pokud bude kupní cena navýšena vlivem Klientských změn, toto navýšení je vždy hrazeno z vlastních prostředků.
  • Po kolaudaci vás vyzveme k podpisu kupní smlouvy. Následný zápis do katastru nemovitostí zařídíme za vás.
  • Byt si budete moci před jeho oficiálním předáním prohlédnout.

Nastěhujte se na Vackov!

Vyberte si své nové bydlení ze
84 volných bytů.

Kontaktujte nás

Luboš Novák
Realitní makléř

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4
180 00 Praha 8
+420 800 266 060
reality@metrostavdevelopment.cz

Vratislav Donát
Hypoteční financování

Hypodům
V Celnici 1031/4
110 00 Praha 1
+420 731 158 640
vratislav.donat@hypodum.cz


Pole označená * jsou povinná.