Byty Na Vackově

Financování

Koupi bytu včetně příslušenství lze financovat jak z vlastních zdrojů, tak v kombinaci vlastních zdrojů a hypotečního úvěru. Kupní cena je hrazena dle splátkového kalendáře ve třech základních splátkách odpovídajících jednotlivým milníkům projektu:

  • 20% z ceny po podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní (vlastní zdroje)
  • 70% z ceny po splnění podmínek ve smlouvě o smlouvě budoucí kupní (vlastní zdroje / hypotéka)
  • 10% z ceny po podpisu Kupní smlouvy (vlastní zdroje / hypotéka)

Našim kupujícím nabízíme vyřízení hypotéky ve spolupráci se společností HYPODŮM s.r.o. Připravili jsme pro Vás zvýhodněné podmínky, které Vám nastavíme přímo podle Vašich potřeb.

Společnost HYPODŮM, s.r.o. a její spolupracovníci jsou registrováni u ČNB jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele společnosti Broker Trust a.s. dle zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru a jsou certifikováni u všech hlavních hypotečních bank a stavebních spořitelen na českém trhu.

Nepřeberné množství nabízených hypotečních produktů a rozdílný přístupu bankovních ústavů ke klientům, vyžaduje stále větší a větší nároky na orientaci v problematice financování bydlení.

Profesionální hypoteční specialisté HYPODOMU za vás bezplatně vyřídí veškerou administrativu a koordinaci procesů mezi Vámi, bankou a námi, jako prodávajícím. Navíc Vám zajistí nejnižší dosažitelné úrokové sazby, nulové poplatky za zpracování hypotéky, odpuštění poplatku za ocenění bytové jednotky vč. aktualizací a úhradu kolků za vklad zástavního práva do katastru nemovitostí.

Orientační výši splátek si můžete namodelovat v přiložené hypoteční kalkulačce, pro konkrétní nabídku se ale prosím již obraťte na makléře HYPODOMU vyplněním kontaktních údajů nebo je kontaktujte na emailu či telefonu.

V případě, že si budete chtít zajistit úvěr sami či prostřednictvím vlastního hypotečního poradce, může vám být účtován poplatek za administrativní úkony s tím spojené (jednání s úvěrující bankou, příprava podkladů k projektu, kontrola úvěrové smlouvy, apod.).

Váš nový domov

Proces koupě

Pokud máte o koupi bytu zájem

  • Vyplňte kontaktní formulář, který najdete na stránkách projektu u vybraného bytu z nabídky.
  • Sjednejte si osobní schůzku s naším realitním makléřem, kde získáte další informace k Vámi poptané jednotce i celému projektu, stejně jako k procesu financování.
  • Realitní makléř Vám sdělí termín, do kterého Vám vybraný byt rezervujeme po dobu potřebnou k sepsání a podpisu Rezervační smlouvy (případně rovnou Smlouvy o smlouvě budoucí – SOSB).

Nastěhujte se na Vackov!

Vyberte si své nové bydlení ze
74 volných bytů.

Kontaktujte nás

Luboš Novák
Realitní makléř

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4
180 00 Praha 8
+420 800 266 060
reality@metrostavdevelopment.cz

Vratislav Donát
Hypoteční financování

Hypodům
V Celnici 1031/4
110 00 Praha 1
+420 731 158 640
vratislav.donat@hypodum.cz


Pole označená * jsou povinná.