Byty Na Vackově

Detaily projektu

Čtyři nové domy nabídnou celkem 241 nových bytů, 158 garážových stání a také několik nebytových prostor. Současná etapa navazuje na již realizované projekty podél ulic Malešická, Olgy Havlové, Rixdorfská a Na Vackově. Dispozice nabízených bytů pokrývají celé široké spektrum od jednopokojových bytů o velikosti 31 m2 až po pětipokojový byt s plochou 114,90 m2. Každý z bytů disponuje předzahrádkou, terasou nebo balkonem.

K některým bytům náleží také garážová stání a sklepní kóje v podzemních podlažích nebo komory v nadzemních podlažích. Celá rezidence je projektovaná v nízkoenergetickém standardu B.

V areálu budou pro Vás nově obchody např. ALBERT, ROSSMANN i mateřská škola, v sousedství již fungují cukrárna, kosmetický salon, prodejna s posezením delikatesy a vína VINO FINO.

Výstavba je dokončena, byty jsou připravené k nastěhování. Domluvte si schůzku s makléřem, ukáže Vám vzorový byt, tak i byt, o který máte zájem.

 

Q2 2022

Zahájení prodeje

Q2 2022

Zahájení stavby

Q3 2023

Hrubá stavba

Q1 2024

Kolaudace

Q3 2024

K nastěhování

Byty Na Vackově

Architekt projektu

Projektu rezidence Na Vackově vdechl jeho nezaměnitelný charakter architektonický ateliér KAAMA. Ten již od roku 1988 navrhuje a pomáhá tvořit jedinečné urbanistické projekty, zastavovací plány i samostatné budovy včetně jejich interiérů. V posledních letech má za sebou ateliér řadu projektů a realizací v moderních a rozvíjejících se pražských typicky rezidenčních čtvrtích, jako například ve Velké Chuchli, v Podolí, na Kavčích Horách, na Rohanském nábřeží, nebo v Dejvicích.

Kreativní tým pod vedením zkušeného architekta Ing. Arch. Karla Mrázka navrhl pro oblast Vackova unikátní a zároveň účelný soubor budov zasazený do plastického terénu, ideální pro rodinné bydlení v klidné lokalitě s dostatkem zeleně v přilehlém okolí a občanskou vybaveností na dosah.

Byty Na Vackově

Galerie

Prohlédněte si aktuální vizualizace. Takto bude Váš nový domov vypadat.

Nastěhujte se na Vackov!

Vyberte si své nové bydlení ze
46 volných bytů.

Kontaktujte nás

Luboš Novák
Realitní makléř

Metrostav Development a.s.
Koželužská 2450/4
180 00 Praha 8
+420 800 266 060
reality@metrostavdevelopment.cz

Vratislav Donát
Hypoteční financování

Hypodům
V Celnici 1031/4
110 00 Praha 1
+420 731 158 640
vratislav.donat@hypodum.cz


Pole označená * jsou povinná.